Kongres

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na NADZWYCZAJNY ZJAZD MAŁEJ ENERGETYKI WIATROWEJ, który jest odpowiedzią branży na przedstawiony pod koniec lutego w Sejmie projekt tzw. ustawy odległościowej.

Zjazd odbędzie się 21 marca 2016 roku w godz. 12:00 – 17:00 w Centrum Konferencyjnym Zielna przy ulicy Zielnej 37 w Warszawie.

Podczas spotkania dowiecie się Państwo jakie zmiany w prawie przewiduje wspomniana ustawa oraz jaki jest prawdopodobny harmonogram prac. Nasi eksperci odpowiedzą na pytania: co projekt oznacza dla istniejących elektrowni, co dla inwestycji jeszcze nieukończonych oraz dla tych, które dopiero planowali Państwo wybudować np. w ramach aukcji. Jesteśmy przekonani, że uzyskacie Państwo wiedzę, która okaże się niezbędna przy planowaniu inwestycji i podejmowaniu codziennych decyzji biznesowych.

Drugą część Zjazdu poświęcimy omówieniu najważniejszych kwestii organizacyjnych, których celem będzie podjęcie wspólnych działań na rzecz zmiany proponowanych przepisów. Od wielu lat współpracujemy z politykami, zaś od dwóch lat już jako Stowarzyszenie przypominamy, że powinni oni liczyć się z głosem całej branży wiatrowej. Nasze starania mogą uchronić nas przed nowymi barierami, które nie pozwalają nam realizować naszych planów. Mamy już niezbędne doświadczenie i wiemy, że o wiele spraw trzeba po prostu zawalczyć.

Chcemy zgromadzić w jednym miejscu jak najwięcej, takich jak my przedsiębiorców, którzy poświęcili już swój czas i pieniądze na realizację inwestycji. W tym wyjątkowo trudnym dla naszej branży momencie musimy działać razem. Zapraszamy Państwa do udziału w Zjeździe i mamy nadzieję, że spotkamy się 21 marca w Warszawie.

Formularz rejestracji do pobrania

W sprawie pytań dotyczących Zjazdu zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem: biuro@smew.org.pl lub telefonicznego pod numerem: +48 506 118 146.